Rinostetica 0505 334 41 57

BLOG

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi den Cumartesiye - 9:00 - 18:00

İstanbul Parıltı bu

İstanbul Parıltı bu

İstanbul Parıltı bu

Vitaminli Parıltı ..u

Normal .. uygulamasından çok daha farklı bu yöntem ile daha ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz!

Bakalım bu vitaminli parıltı ..u nedir ve nasıl bir uygulamadır?

Vitaminli parıltı ..u normal .. uygulamasından tamamen farklı olup normal .. uygulamasının ulaşamadığı yerlere ulaşarak daha detaylı tedavi olanağı sağlar. Cildimiz ister istemez yaşlanmanın ve yer çekiminin etkisi altında kalır, bizler de müdahale edemediğimiz bu durumun olumsuz etkilerini en aza indirgemek için ışıltı dolgusunu hastalarımıza öneriyoruz. Normal .. ile ulaşamadığımız yerlere ışıltı ..u ile daha kolay müdahale edebiliyoruz ve tabiî ki hastalarımıza önce sağlık sonra memnuniyet sunuyoruz.

Mimiklerde herhangi bir değişikliğe sebep olmadan olduğu gibi mimikleri koruyabiliyor aynı zamanda cilde ışıltı kazandırıyor.

Vitaminli parıltı ..u, normal ..un bazı vitaminlerle zenginleştirilerek ve cildin yenilenerek sarkmaların, kırışıklıkların en ince ayrıntısına kadar engellenmesini sağlar. Bu vitaminler sayesinde cildiniz kendini yenilerken cildinize ışıltı kazandırır, yaşlanmanın ve yer çekiminin etkilerine de karşı koyar

0 Yorum

Açıklama: Konuyla ilgili yorum ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz veya sormak istediğiniz soruları bize gönderin en kısa sürede cevaplayalım.

Doktora Sorun

Konuyla ilgili sorularınızı buradan bize gönderin en kısa sürede cevaplayacağız.

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar *

Loading...