Rinostetica 0505 334 41 57

BLOG

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi den Cumartesiye - 9:00 - 18:00

İstanbul .. Merkezi

İstanbul .. Merkezi

İstanbul .. Merkezi

İstanbul .. Merkezi

b enjeksiyonu yüz gençleştirmede ve terleme tedavisinde etkisi geçici olmakla birlikte etkili ve güvenli bir tedavi yöntemidir. Tıp dünyasında 1970 yılından bu yana kullanılmaktadır.

Yıllar içinde sevinç , hüzün , kızgınlık , şaşkınlık , gibi duygusal olaylar sonucunda yüzümüzde mimik kasları hareket eder ve bu ifade kaslarının hareketlerine bağlı olarak bu bölgelerde kırışıklıklar oluşur.Yaşam boyunca sayısız defa tekrarlanan kas hareketlerinin birikimi sonucu esnekliğini kaybeden ciltte derin çizgilenmeler meydana gelir.Bu çizgiler henüz yerleşmeden koruyucu amaçlı buygulamaları etkili bir önlemdir.

Bu hareketli kırışıklıklar sadece mimik kaslarının hareketini durdurursak oluşmazlar.b enjeksiyonu ile direkt mimik kaslarına ulaşılarak bu kasların hareketi geçici süre ile ve geriye dönebilir bir şekilde yumuşatılabilir , bazen de yok edilebilir.b uygulamalarında ileri teknikler kullanılarak doğal görünümlü sonuçlar elde etmek çok önemlidir.enjeksiyonu aynı zamanda koltuk altı , avuç içi ve ayak terlemelerinde de gayet etkili ve güvenilir bir tedavi şeklidir.

b enjeksiyonlarının etkisi ortalama 4-8 ay sürmekte olup tekrarlayan enjeksiyonlardan sonra bu süre 8-12 aya kadar uzayabilmektedir.

 

Nerelere b Uygulaması yapılabilir ?

• Alındaki yatay kırışıklıklara
• Kaş ortasındaki kızma çizgilerine
• Göz çevresindeki kaz ayaklarına
• Düşük kaşlara
• Dudak üstündeki sigara çizgilerine
• Burun kenarındaki tavşan çizgilerine
• Aşırı terleme olan avuç içi , ayak tabanı ve koltuk altına

0 Yorum

Açıklama: Konuyla ilgili yorum ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz veya sormak istediğiniz soruları bize gönderin en kısa sürede cevaplayalım.

Doktora Sorun

Konuyla ilgili sorularınızı buradan bize gönderin en kısa sürede cevaplayacağız.

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar *

Loading...