YÜZ ANALİZ FORMU
Yüzünüzdeki Mutluluğun Merkezi
Bizi Arayın : 0505 334 41 57

Prp platelet rich plazma

PRP Uygulaması artık gitgide daha sık yapılmakta ve dolayısı ile daha fazla talep görmeye devam etmektedir. Yapılan bu uygulamada kısaca hastadan kan alınır ve daha sonra bu kan santrifüj edilerek daha zengin plazmaların olması sağlanılır. Bu aşamadan sonra elde edilen bu zengin içerik kişiye enjekte edilir ve daha sonra o bölgede yapılan kan enjektesinden sonra dokular yavaş yavaş yenilenmeye başlanır. Bir nevi kişi kendi kanı ile tekrardan beslenerek çok daha iyi bir hale gelmekte ve etkili sonuçlar almaktadır.

 

PRP Uygulaması Nasıl Yapılır?

Sizlerden kan alınacak ve daha önce de bahsettiğiniz platelet açısından zengin bir plazma elde edilecektir. Sizlere bu enjekte 10-15 günde bir yapılacak ve ortalama 3 ya da kişinin duruma göre 4 seans aralıklarında tekrar edilir. Bu uygulama ortalama sizi bir yıldan daha fazla süre içinde genç göstermeye yardımcı olacak ve ilk yıllar sık sık uygulamanız dâhilinde daha kalıcı ve hemen göze çarpan bir gençleşme elde edilecektir.

 

PRP Uygulaması Süreçleri Nelerdir?

PRP Uygulamas için asla endişe etmenize gerek yoktur. Bir enjekte acısı kadar az bir sızı ile işlemler ilerleyecek ve sizlerde gençliğe doğru adım adım ilerlemiş olacaksınız. Altunizade kliğimizde akıllarınıza takılan her sorunun yanıtını bulacak ve yaptırdığınızda ne kadar olumlu sonuçlar ile karşılaşacağınızı hemen anlıyor olacaksınız. Daha önce yaptıran birçok örnekte olduğu gibi, gençlik sizin kanlarınızda saklı olacak.

 

PRP Uygulaması Yan Etkileri?

PRP Uygulamasının herhangi bir yan etkisi yoktur. Uygulamamız Op. Dr. Ali KAHRAMAN kontrolünde uzman estetisysen Sabina LAP tarafından yapılmaktadır. Kişiye özel bu tedavi yönteminin ne kadar aralıklarla ve kaç seans uygulanacağına Dr. Ali KAHRAMAN ve Sabina LAP karar vermektedir.Konu Hakkında Soru Gönderin