Rinostetica 0505 334 41 57

BLOG

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi den Cumartesiye - 9:00 - 21:22

Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatları

İlk kez yaptıracağınız rinoplasti ameliyatının revizyon rinoplastisinden çok daha ucuz olmasını bekleyebilirsiniz. Çünkü revizyon rinoplastisi, bir önceki burun ameliyatının kötü sonuçlarını gidermek için yapılan bir düzeltme ameliyatı olduğu için tıbbi açıdan daha zor ve zaman alan bir işlemdir.

Operasyonun zorluğu, yani ameliyat sırasında işlem yapılacak bölgeler ve bölgelerin sayısı… Uç, üst-dış yan kıkırdaklar, septal kıkırdak, burun kemiği, burun kemeri, burun deliği gibi operasyon yapılan bölge sayısı arttıkça ameliyat ücreti de yükselecektir.

Cerrahınız ne kadar nitelikli ve tecrübeliyse rinoplasti fiyatı da o kadar artacaktır. Plastik cerrahınızın daha önceki ameliyatlarının başarılı ve sorunsuz olması ücretinin fazla olmasına neden olacaktır.

Biz burun estetiği fiyatını, muayene sırasında tüm masrafları (hastane masrafları da dahil) hesaplayarak hastaya net bir şekilde söyleriz. Ameliyatın nasıl, nerede, nasıl ve ne kadar olacağını söyler, seçimi hastamıza bırakırız.

Unutmayın ki rinoplasti uzmanlarının en iyilerinden olmak sanatçı olmayı da gerektirir; onlar sol beynin mantığıyla sağ beynin getirdiği artistik estetiğin uyumunu sağlayarak en güzel burnu yaratırlar. Bu nedenle burun ameliyatının ne kadar tutacağını sormak bir sanatçının eserinin ne kadar tutacağını sormaktan çok da farklı değildir. Bu sorunun cevabı şöyle verilebilir ki: Eserin fiyatı, eserde kullanılacak malzemeler, sanatçının esere harcayacağı emek ve üretilen yer gibi unsurlar tarafından belirlenir. Burun ameliyatında da hesaplama bundan farklı değildir.

0 Yorum

Açıklama: Konuyla ilgili yorum ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz veya sormak istediğiniz soruları bize gönderin en kısa sürede cevaplayalım.

Doktora Sorun

Konuyla ilgili sorularınızı buradan bize gönderin en kısa sürede cevaplayacağız.

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar *

Loading...