YÜZ ANALİZ FORMU
Yüzünüzdeki Mutluluğun Merkezi
Bizi Arayın : +90533 406 47 93

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Ameliyatı

 

Ameliyatsız Burun Estetiği Ameliyatı Günümüzde cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, narkoz almadan burna şekil vermek mümkün hale gelmiştir. Kalıcı Askılama (Endolift), .. ve dolgu uygulamaları sayesinde bıçak altına yatmadan da hastanın burnuna güzel, estetik ve doğal bir görünüm verilebiliyor. Bu yöntemler, burnun kıkırdak ve kemik yapısında değişiklik yapmadan, lokal anestezi altında, 30-40 dakikalık bir sürede uygulanıyor. Bu tür yöntemlerin en iyi yanı, hastanın sosyal yaşantısından uzaklaştırmadan, günlük akış içerisinde rahatlıkla uygulanabilmeleridir. .. ve dolgu uygulamalarıyla burundaki şekil bozukluğuna yol açan eğrilikler, girinti ve çıkıntılar kamufle edilip, burun ucundaki düşüklükler giderilebilir.

 

Dolgu uygulaması ile burundaki boşluklar doldurulabilir ve hafif kemerli burunların kemerinin daha az görünmesi sağlanabilir. Uygulama buruna uyuşturucu bir krem sürülmesini takiben 10 dakikada gerçekleştirilebilir. Etkisi 6-12 ay arasında devam eden uygulama sonrası kişiler sosyal hayatlarına sorunsuz devam edebilmektedir.

 

Gülme esnasında burun ucunda düşme sorunu yaşayan, burun kanatları ve dolaylı olarak burun üstü kemeri fazla gözüken kişilerde, 5 dakikada gerçekleştirilen .. uygulamasıyla sonuç alınabilmektedir. ..; burundaki düşme ve genişlemeyi engellediği için burun ucunda daralma ve kalkma etkisi yaratmaktadır. Etkisi 4-6 ay süren .. uygulaması sonrası kişiler sosyal hayatlarına sorunsuzca devam edebilmektedir.

 Konu Hakkında Soru Gönderin